Najnovšie recenzie zo sekcie Hry na Nintendo Switch

DOOM

DOOM

Overený zákazník PGS.sk Overený zákazník

Zakúpený v PGS.sk

bol som velmi spokojny a prossil by som o novinky rad si ich zakupim

• NINTENDO PECKA

Sedím a premýšľam a pozerám čo napísať do okienka proti a nič mi nenapadá. Prečo? Hra je úplná pecka. Jedna z TOP hier čo som kedy hral. Hra spojila staré a nové a vzniklo toto úžasné dokonalé dielo. Plošinovka, skákačka ako sa patrí. Miestami ťažké, pripadal som si ako úplna lama, ale tak to má byť. A nie zúčastniť sa, ale trošku potrápiť pršteky. Dokonale som sa pobavil. Mrzelo ma že hra je taká krátka. Ale ona krátka nie je, iba tak zabaví, že človek má po odohraní pocit, že ani nehral a bral by ďalšie a ďalšie hodiny. Dúfam, že nintendo týmto nekončí a vydajú nové diely, príp. DLC

• CZ TITULKY
  • zo začiatku nemotorné ovládanie

Hra neprekvapila, ale ani neurazila. Bola presne podľa očakávaní. Lego svety ,,otvorené" kde plníte rôzne úlohy. Milo ma však prekvapili cz titulky a na switch. Veľa farebných svetov, ktoré si môžete prispôsobovať - po kockách, alebo rovno veľké stavby. Stavanie je jednoduché - časom :))). Hru odporúčam hlavne mladším hráčom, ale pobaví aj starších. Je to taká srandička a hranie s legom. Ste skôr staviteľ a objavovateľ, pre tých čo poznajú napr. Lego marvel, je toto úplne iný súdok.

LEGO Ninjago Movie Video Game

LEGO Ninjago Movie Video Game

Overený zákazník Brloh Overený zákazník

Pridané: 11. júna 2018

Zakúpený v Brloh

• Výborná hra pre deti-žiadna streľba a krv

Odporúčam.

• prilis kratke

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Pridané: 25. mája 2018

• ťažšia obtiažnosť mi vyhovuje
  • veľký open world ale stále je to stará Zelda
  • značka
  • niekedy dokáže naštvať

Hru odporúčam, je zábavná aj keď niekedy potrápi.

1-2 Switch

1-2 Switch

Pridané: 25. mája 2018

• skvelá zábava
  • zaujímavé minihry
  • virtuálna stolová hra
  • ukáže čoho je joy-con schopný
  • cena je príšerná, myslím že táto hra mala byť k Switchu zadarmo
  • málo minihier
  • virtuálna minihra sa dá rozdeliť len na 2 týmy

Celkovo je hra zaujímavá a určite na party zabaví ale nečakajte od nej nejakú dokonalú party hru. Cena je príšerná a skôr by som povedal, že mala byť pribalená k Switchu (keďže ukazuje čoho je joy-con schopný). Hru odporúčam ak ju chcete pre párty, ako hru na večer neodporúčam.

Just Dance 2018

Just Dance 2018

• skvelá zábava
  • unlimited na 90 dní zadarmo (+300 piesní)
  • až 6 hráči
  • niektoré tance naozaj zábavné
  • skvelý výber piesní, od úplne nových po staré klasiky (napr. Dua Lipa, Katy Perry, Queen, Elvis Presley)
  • Just Dance online (Dance Floor)
  • Just Dance Kids (pre úplne najmenších)
  • niektoré tance sú nudné
  • pre unlimited treba internet (niekedy nie je k dispozícií)
  • ovládač (ľavý sa v pravej ruke drží horšie ale nie je to úplne strašné)
  • Just Dance Machine (nudné čakanie na ruletu)

Skvelá zábave pre rodinu alebo priateľov, piesne sú skvelé. Nájdu sa tam aj novinky ako Dua Lipa ale aj staré pecky ako Queen. Unlimited pridá viac ako 300 piesní, čo je skvelá vec. Hra aspoň nezostarne tak rýchlo. Piesne stále pridávajú (či už nové alebo zo starších hier) čiže hrá je svieža. Celkovo hru odporúčam, dokáže rozprúdiť krv a naštartovať každú párty či zábavný večer v kruhu rodiny. :)

LEGO Marvel Super Heroes 2

LEGO Marvel Super Heroes 2

Pridané: 24. mája 2018

• zábavná hra pre dvoch hráčov
  • značka LEGO
  • široká škála superhrdinov
  • niekedy je tutoriál nečítateľný a dokáže potrápiť
  • niektoré časti sú príšerné na ovládanie (Spider-man časť je v co-op skoro nehrateľná)

Skvelá hra od LEGO, super co-op (pre dvoch hráčov). Hra sa niekedy ťažko ovláda a tutoriál vždy nepomôže ale stále zabaví. Hru odporúčam aj keď niekedy treba pevnejšie nervy. :)

Splatoon 2

Splatoon 2

• viac zbraní, oblečenia
  • pravidelné updaty (hra je vždy čerstvá)
  • zaujímavý príbeh
  • Salmon run
  • rotácia máp pre multiplayer
  • hlasový chat je príšerný
  • pri každom zapnutí si musíte prezrieť ukážku čo je nové a aké mapy sa práve teraz hrajú
  • klasický match je nezábavný a dosť skoro omrzí

Pekná hra s originálny konceptom sa vrátila v podobe pokračovania na Switch. Prvý diel žal neskutočný úspech aj napriek neúspechu konzoly Wii U. Nintendo bodovalo touto hrou na plnej čiare. Hra je založená na jednoduchom princípe. Štyri chobotnice proti štyrom chobotniciam, bojujú zo zbraňami, ktoré striekajú farbu týmu a ktorý tým zafarbí najviac územia vyhráva. Klasický match dosť skoro omrzí ale hry na rank dokážu zabaviť najviac. Najviac ale oceňujem Salmon Run, ktorý je založený na princípe vĺn nepriateľov, ktoré sa postupne stupňujú a sú ťažšie. Príbehová kampaň je zaujímavá, naučí vás bojovať s každou zbraňou v hre, naučí princípy. Hra je naozaj zábavná a možno jediná známa multiplayerová hra. Určite odporúčam :)

Super Mario Odyssey

Super Mario Odyssey

• grafika je prekrásna
  • veľa svetov
  • zberanie mesiačikov je neskutočná sranda
  • niekedy dokáže byť ťažšia
  • obliekanie Maria (dokonca má aj vplyv na hru)
  • mnoho zvierat a vecí do ktorých sa viete prevteliť
  • slabší co-op (2 hráči)
  • žrút času :)

Hra je dokonalá, krásna práca Nintenda. Super Mario je stále zábavná značka. Hra je primárne pre jedného hráča ale aj pri co-op sa dá zabaviť ale uvítal by som možnosť ovládať vlastného Maria ako Mariovú čiapku. Svety sú krásne, vždy originálne. Hru odporúčam aj nad vek 18 rokov, naozaj dokáže každého zabaviť.

Mario Kart 8 Deluxe

Mario Kart 8 Deluxe

Pridané: 24. mája 2018

• skvelá zábava pre celú rodinu
  • Deluxe verzia
  • battle mód
  • dá sa hrať len s jedným joy-conom
  • pomocný mód pre začiatočníkov/deti
  • okrem 2 nových schopností a odomknutých všetkých postavičiek Deluxe verzia nepridala v podstate nič nové
  • málo máp (ak prechádzate z Wii U verzie)

Klasická párty zábava pre partiu kamarátov, partiu na chate alebo rodinu. Princíp hry je úplne jednoduchý, zábavná hra na zabitie času. Oceňujem nový "easy mód" pre začiatočníkov a deti, ktorý automaticky reguluje rýchlosť a automaticky pomáha zostať na trati. Postavičky sú roztomilé, výber autá, kolies a padáku je zábavný. Hra je viac-menej pre viacerých hráčov. Pre jedného hráča to nemusí byť zaujímavé, no stále môže hrať online. Hru celkovo odporúčam. Nintendo opäť nesklamalo :)

Portal Knights

Portal Knights

Pridané: 19. mája 2018

• úplne všetko

Detské?? Hru som si zohnal ako infantilný somár a chcel skúsiť. Musím povedať, že minecraft som nikdy nehral. Jednoduchý dej, ktorý sa ani nedá pokaziť. :))) a hranie sa môže začať. Prvé dve hodiny sú oťukávacie a získavanie skúseností a ovládania. Potom začína to pravé prebádavanie ostrovov a získavanie skúseností, stavania, ťaženia aaaaatď. V tejto hre je naozaj čo robiť. Mám zaťial odohraných prvých 10 hodín a som na 13tom ostrove zo 48. Hra ma milo prekvapila a stále prekvapuje. Každý ostrov iný.(každému hráčovi sa vygeneruje jeho ostrov, potom už pri vrátení na ostrov ostáva rovnaký. pri novej hre sa generuje opäť nový a nový) Veľa protivníkov a úloh. Jednoduché úlohy. Hra na switch síce neobsahuje CZ ale po hodinke mi to vôbec nevadilo. Ani neviem kde by som hre ubral body. Možno protivníci. Niekedy hlúpi prechádzate na meter od nich a niekedy vás napadnú piati a ani netušíte kde sa zjavili. Pozor na noc. Vychádzajú von monštrá, kostlivci atď. A zvolte si veľký ostrov. Nebudete sa nudiť a keď budete ťažiť, budete mať z čoho.

SteamWorld Dig 2

SteamWorld Dig 2

Pridané: 12. mája 2018

• logická 2D skákačka plná prekvapení a BOSSOV
  • pomalý nábeh - prvých cca 20 min nuda

Ani neviem ako som sa dostal k tejto hre a tu zrazu bola zapnutá a mojom switchi. Pekný začiatok a potom to začalo. Hotové utrpenie. Kopanie pomalé a zdĺhavé. Jediné šťastie prečo som hru nevyhodil bolo, že som nemal čo iné hrať. Prvých 20 min bolo utrpenie, avšak potom sa všetko zlomilo. kopanie sa zmenilo na zábavu hneď po vylepšení krompáča. Pribudla zbraň, protivníci, lano a mnoho ďalšieho. Z hry sa stala neskutočná PECKA. Logická skákačka plná prekvapení. Nenechaj sa odradiť začiatkom. Ak si Mario klasik, hru si zožeň, zabaví ťa na pár hodín. Nezaznamenal som žiadne chyby. Hra fičí krásne bez zaváhania a nintendo vydrží dlho aj bez nabky. Dobrá hra na cesty. Pol hviezdy dolu dávam iba za pomalý nábeh čo môže viac hráčov odradiť :)

Overený zákazník Brloh Overený zákazník

Pridané: 7. mája 2018

Zakúpený v Brloh

• Fantasticka hra. Velmi obtiazna, ale v rezime Funky Kong ju zvladnu aj menej skuseni hraci.
  • Klasicka Nintendo - dokonala hratelnost.

ARMS

Crash Bandicoot N Sane Trilogy

Crash Bandicoot N Sane Trilogy

Pridané: 14. apríla 2018

• crash na NINTENDE???

Nemám čo dodať. Titul hovorí sám za seba a každý pozná Crasha. Prvé tri dni som si myslel že to je iba mega fail, ale je to pravda. Plnohodnotný crash na nintendo switch. Táto konzola bola vyrobená na túto hru a iné. Velké klobúky, že pustili uvedený titul aj na iné platformy. Už sa neviem dočkať kedy mi príde predobjednávka :)))

Attack on Titan 2

Attack on Titan 2

Overený zákazník Originalky.cz Overený zákazník

Pridané: 6. apríla 2018

Zakúpený v Originalky.cz

• Na Switch verziu prekvapivo dobre spracovanie
  • Bez väčší technických problémov jak v Dock/Undock mode
  • Obsah oboch sezón A.O.T , pokiaľ ste nehrali predošlú hru tak plus.
  • Online režim , Lokálne len pri prepojení viac Switch zariadení
  • Možnosť vytvoriť si vlastného hrdinu a mastiť Titánov :)
  • Celkom dobrá herná doba viac než 25h+
  • Súčasťou balenia 30 dňový Crunchyroll Trial (Stream anime v HD kvalite na mesiac nieje špatný deal)
  • Nieje to hra pre každého :)
  • Ak nemáte radi A.O.T alebo Anime vôbec, tak sa hre radšej vyhnite :D
  • Chýbajúci Anglický dabing ...
  • Chýba lokálny split-screen , ale vzhľadom nato, ako hra funguje by to asi ani nešlo (a verte, že sekaný by ste ani nechceli hrať)

The Elder Scrolls 5: Skyrim

The Elder Scrolls 5: Skyrim

Pridané: 21. marca 2018

• Celkom fajn Starina
  • Veeeeela hodin hrania
  • Ovladanie
  • Zabavka
  • Sem tam citit ze je to starsia hra na grafike, ale casom vobec nevadiii. Dej a hranie prebija nedostatky

Hru som hral resp este hram 50+ hodin na nintende. Hrajem iba na handhelde. Neseka netrha. Nacitavanie na hrane znesitelnosti. Samotny dej a hratelnost je pecka. Odporucam kazdemu kro ma rad RPG ale aj zaciatocnikom. Obcas je vidiet ze hra nepatri medzi najnovsie ale casom bobec nevadi a neprekaza. Hru si uzivam a hram dalej. Po 50+ hodinach moze.m povedat ze hra ma stale viac a viac vtahuje a este vela hodin ma bude bavit. Treba plnit aj vedlajsie ulohy popri hlavnej dejovej linii. Zatial top pecka rpg na nintende. Osobne ma viac bavi ako zelda s ktorou som sa prechadzal po nekonecnych lukach a lesov... kde sa nic nedialo medzi misiami. A jazdenie na koni bolo za trest. Ale samoska aj skyrim ma svoje muchy. Miestami jednotvarne misie.

Zobrazujem 341 - 360 zo 391 recenzií 1...16 17 [ 18 ] 19 20