L.A. Noire

• Plný obsah - základná hra + všetky DLC balíky
    • Miestami citeľné sekanie, hlavne počas jazdy autom
    • Doskakovanie textúr
    • Po čase možno stereotypné

Hru som hral pred pár rokmi na PC no nedohral som ju pretože ma po čase prestala baviť, kvôli stereotypu. Keď však do Switch verzie boli pridané napr. ovládanie pohybom či touchscreenom musel som do toho ísť.

Žáner
akčné
Odporúčaný vek
od 18 rokov

Popis hry

Priamo v zlatej ére povojnového Hollywoodu je Cole Phelps, detektív tunajších policajných zložiek vrhnutý do mesta plného špiny, násilia a zločinu, pričom jeho úlohou nie je nič menšieho, než proti všetkému a všetkým bojovať svojim dôvtipom a často aj mravčej policajné prác. Počas svojho stúpanie po kariérnom rebríčku a v snahe konať dobro sa neskôr bude musieť postaviť tvárou v tvár nielen celému podsvetia, ale dokonca aj členom svojho vlastného útvaru, ak bude chcieť odhaliť tajomstvo, ktoré môže otriasť samotnými základmi tohto skorumpovaného miesta.

LA Noire ťa postaví pred nutnosť dobre mierenými otázkami zistiť, kto hovorí pravdu a kto hanebne klame. K posúdeniu tí však pomôže revolučná technológia snímania tvárí jednotlivých hercov, takže herné postavy ožijú priamo pred tvojimi očami. Potom už bude len na tebe, ako sa popasuješ sa zločiny, ktoré sa v meste skutočne diali od roku 1947 - jednej z najnásilnejších etáp celého Los Angeles.

HERNÉ OBSAH: - Grafika v detailnom Full HD pre PS4, Nintendo Switch a 4K pre PlayStation 4 Pro. - Obsahuje pôvodnú hru a všetok dodatočný obsah vrátane nových zberateľských predmetov a detektívnych sák, ktoré môžeš odomknúť a ktoré tí prihrajú niektorú zo špeciálnych zručností. - Veľa technických a grafických vychytávok pre ešte realistickejší vyobrazenie mesta Los Angeles.

Prečo nakupovať u nás?

Garantované dodania je nasledujúci pracovný deň. Dnes objednáš - zajtra hráš!

Všetok tovar prísne testujeme a preto od nás odchádza vždy v perfektnom stave.

S našim obchodným personálom vyriešite všetko rýchlo a jednoducho - bez zbytočných obklik, príplatkov alebo byrokracie.

1zákazník odporúča produkt
    • kvalitná hra na cesty

kvalitná staršia hra na switch, vhodná na cesty pre milovníkov hier mafia a podobne. na svoj vek má super kondíciu, graficky aj hratelnostou. nemám nič proti. občas to switch nezvláda - je to slabšia konzola, niet sa čomu čudovať. ale inak fičí fajn aj vo fajn rozlíšení. odporúčam, je to parádna detektívka :)

• , zakúpené v PGS.sk

• Pekná grafika